Nadpis (kliknutím vložte text)
Vzorový text (kliknutím vložte text)
Tereza Zimovjanová kraluje ČP v aquatlonu, Daniel na krásném jedenáctém místě
David Janda je Mistr republiky v zimním triatlonu pro rok 2016
Štěpán Krátký na startu Mistroství České republiky v olympijském triatlonu elite v Brně

V neděli 4.září náš klubový závodník Štěpán Krátký stál na startu Mistroství České republiky v olympijském triatlonu elite v Brně. Závod byl i zároveň poslední akcí Českého poháru pro rok 2016. "V den závodu jsem se cítil skvěle a hodně jsem se těšil, jelikož závod v Brně jsem měl vždy rád a docela se mi zde dařilo. Bohužel ke konci prvního okruhu cyklistické části jsem v levotočivé zatáčce až příliš zariskoval a spadl. V následku technického problému s předním kolem jsem nemohl v závodě pokračovat a poprvé je tak u mého jména místo času DNF." I přes nedokončení nejlépe bodovaného závodu do celkového hodnocení Českého poháru Štěpán figuruje na 3.místě celkově a zároveň 3.místě v kategorii 20-39let.

Markéta roubalová na mistrovství světa Xterry ve francouském Xonruptu

O neděli 3.7. jsem se účastnila jednoho z největších a nejtěžších Xterra závodů na světě - Světového poháru ve francouzském Xonruptu. Na tratích 1500 - 35 - 10 jsem na blátivé a technicky náročné trati obsadila 2. místo v kategorii 20-24 let.
Další víkend jsem po přesunu do Rakouska absolvovala bikový závod Salzkammergut trophy, kde jsem si zvolila trasu 54 km. Na trati s převýšením 1500 m jsem dorazila do cíle na 6. místě celkově a 4. v kategorii do 30 let.

Nové dresy na triatlonu v Blatné

Na distancích sprint triatlonu ( 750 - 20 - 5) obsadila Lenka Fanturová 1. flek celkově, Jarda Ploc 2. flek celkově a Lenka Švandová 1. místo v kategorii .

Lenka Fanturová vyhrála závod Slovenského poháru v Martině . Jarda Ploc obsadil 1. místo v kategorii Age group a celkově 7. místo v kat. Elite.

O víkendu se Lenka Fanturová a Jarda Ploc rozhodli startovat na Slovenském poháru , tentokrát v Martině, kde byl vypsán bezhákový olympijský triatlon ( 1500 - 40 - 10) , který byl nejen součástí Slovenského poháru, ale byl vypsán jako Mistrovství Slovenska Age Groups.
Lenka po plavání na prvním místě následována dvěma slovenskými závodnicemi , náskok navýšila během cyklistické části téměř na 3 minuty, na běhu byla jedna ze soupeřek sice výrazně rychlejší, nicméně náskok byl dostatečný a Lenka uhájila celkově 1. místo v kategorii Elite a zároveň tedy i první místo ve Age Group.
Jarda Ploc zvítězil ve své kategorii a celkově obsadil 7. příčku.
Nejtěžší na závodě bylo určitě vedro ( 36 stupňů ve stínu) . Velmi se nám osvědčil iontový nápoj od firmy Inkospor !

Markéta Roubalová vítězkou MČR v terénním triatlonu (Xterra v Ostrově nad Ohří )Krátký report slovy Markéty :

V sobotu 14.6. jsem se postavila na start terénního triatlonu v Ostrově nad Ohří, který byl letos vypsán jako MČR ve sprintu. Závodilo se na tratích 800 - 20 - 5 km. Po plavání jsem se až do konce cyklistické části pohybovala na druhém místě, ale po povedeném běhu jsem se nakonec do cíle dostala jako první.
Další týden, v sobotu 18.6., jsem se účastnila Houšteckého cyklomaratonu. Na rychlé a rovinaté 60 kilometrové trati jsem v závěrečném spurtu obsadila třetí místo.

Lenka Fanturová obsadila o víkendu druhou příčku na závodě Českého Poháru v Příbrami

Byl vypsán jako bezhákový triatlon na tratích 1200m - 30km - 7,5km. O jejím výkonu rozhodl nejlepší zajetý ženský čas na kopcovité trati.
Štěpán Krátký obsadil v bojovném výkonu nakonec 4. místo, a to ve velice kvalitní konkurenci.

Malevil cup 2016

Šimon Nekola obsadil i s proraženym pláštěm skvělé 3 místo ve své kategorii na 40. km trati! A zde slova medailisty: "Ze začátku jsem se držel vzadu, ale začal jsem se dotahovat na vedoucí skupinu. Když už jsem jim dejchal na záda, bouchnul mi přední plášt. Posledních 10km na ráfku... Naštěstí z toho bylo třetí místo."

Šimon Nekola 3 na Extrém Bike Most

,,Závod se mi líbil, a to i přesto, že se hodně věcí pokazilo. Na trailech, kde se závod jel, se nedalo předjíždět, takže to bylo spíš o štěstí, za koho se zařadím. Bohužel se předemě vždycky vecpal nějakej silničář. Taky je celkem blbý, že mi druhé místo uteklo o 2sec. Ale závod to byl pěknej. Bahýnko, kameny, i pár malejch skoků."

V sobotu 28.5 se jel Král Šumavy. Na trase 40km se Šimon Nekola umístil na 3. místě celkově a 2. v kategorii!

,,Fakt super závod. Na to, že to byl krátký závod, to nebyl žádný letecký den a dalo se hodně získat na technice. Počasí nám vyšlo, možná až moc vedro. Zatím se mi daří na závodech nerakvit, tak doufám, že tak zůstane i příští týden v Mostě."

Krále jeli i další naši závodníci. Na dlouhé trase 105km reprezentovali Jan Vaculík a Václav Veselý, kteří obsadili 46. resp. 56. místo celkově. V pátečním Eliminatoru se Honza Vaculík umístil na třetím místě!

O víkendu se našemu Štěpánu Krátkému podařilo v obrovské konkurenci utrhnout druhé místo celkově ( a první místo v kategorii) na bezhákovém triatlonu v Poděbradech

Štěpán si poradil i bez časovkářského kola s nabitým startovním polem plným hvězd českého dlouhého i krátkého triatlonu a celkově obsadil krásné druhé místo. Přitom bral první místo v kategorii. Parádní vstup do sezony. Trenérka Lenka je na něj pyšná a celý oddíl mu gratuluje !

V sobotu se konal Český pohár v aquatlonu. Tereza a Dan se zúčastnili. Tereza vyhrála v ženách, Dan byl 11. v mužích.
David Janda mistr české republiky v zimním triatlonu

V Jablonci nad Nisou se odehrálo Mistrovství republiky v zimním triatlonu, jediném závodě svého druhu na území naší republiky. Z vítězství a titulů národních šampionů se radovali David Janda a Zuzana Kocumová.

Poslední víkend v lednu jedeme na běžky do Bedřichova

Ahoj všem přihlášeným
Tak pátek 29.1 až neděle 31.1 se sejdeme v penzionu Bismarc ( nad hospodou Dolina v Bedřichově), David zarezervoval celé horní patro, máme tedy k dispozici 8 míst a rozkládací gauč, což by při našem počtu mělo stačit. Přihlásilo se nás zatím 9.
Cena v penzionu je 330,- za noc.
Podvlíkačky, lyže a dobrou náladu ssebou.
Skol
Lenka.

Soustředění v Itálii - cyklistika - duben 2016

Ahoj sportovci,
ve spolupráci s Tomášem Martínkem je možnost zúčastnit se týdenního soustředění ( převážně cyklistika) v Itálii ( Lago Trasimeno). Prosila bych Vaše vyjádření do konce tohoto týdne, jelikož musíme místo zarezervovat a také vybrat zálohy.
Znovu přeposílám informace . Prosím zvažte a dejte vědět co nejdříve. Určitě to není povinně, záleží na Vás a Vašich představách , jestli pojedete či nikoliv :) V případě velkého zájmu ze strany oddílu bychom mohli uspořádat soustředění i odděleně, tady jde hlavně o to, že se tvoří velká skupina lidí, tudíž i cyklistika je kvalitní a rozdělená do skupin podle výkonnosti, takže každý si přijde na své. Zvažte to prosím.

Lenka Fanturová

KAM
oblast - Lago Trasimeno (cca 1150km z Prahy)
ubytování - prozatím se mi z nabídek nejvíce líbí Fattoria Del Rio Di Sopra http://www.lafattoriadelriodisopra.it/en/index.php z odkazu se asi dozvíte nejvíc
apartmány po cca 4 lidech. Celková kapacita cca 32 lidí.

KDY 9.-17.4.2016 (sobota - neděle)

KDO
prozatím se nahlásili tito jedinci:
já, Pepa Rendl, Filip Saidl, Libor Dočkálek, Martina Dočkálková, Lenka Fanturová, Štěpán Kroupa, Milan Škoda, Luděk Krátký, Petr Šimůnek s rodinou, Vítek Joachymstál, Zuzka Kabátová, Štěpán Magerský, Pavel Mužíček, Jirka Souček, Katka Háková, Marek Hejný, Martina Nováková, Martin Švihlík.......což je prozatím 20 kusů, tím pádem místa je ještě dost.

ZA KOLIK
to se ještě dopřesní a dohandluje, ale vypadá to, že ubytování by nemělo být víc než 135 euro/osoba/8 nocí. (cca 45 euro předem na účet, zbytek na místě cash)